Kā trenējas studenti?

Blogā ir rakstu kategorija/sadaļa par to kā trenējas profesionāļi, kurā es apskatu atsevišķu atlētu treniņus (iepriekšējais bloga ieraksts bija tieši no šīs sērijas), taču tas viss ir tādā, ļoti virspusējā līmenī, jo nu – neba tās ir pilnvērtīgas treniņu programmas un tie jau ir profesionāļi.

MINNEAPOLIS, MN - SEPTEMBER 19: Jahvid Best #4 of the California Golden Bears carries the ball in a NCAA football game against the Minnesota Golden Gophers on September 19, 2009 at TCF Bank Stadium in Minneapolis, Minnesota. (Photo by Tom Dahlin/Getty Images)

Tomēr, lai tiktu šajā profesionāļa kārtā, ir jāiegulda liels darbs, tāpēc es piedāvāju apskatīties kā trenējas Ziemeļamerikas koledžu studenti.

Šoreiz es pat daudz neko nekomentēšu, bet vienkārši apkopošu atsevišku skolu sporta komandu fizisko treniņu video, kas ir pieejami youtube.com, bet jūs, ja ir vēlēšanās, varat to visu salīdzināt ar to, kas notiek Latvijā, jauniešu vecuma sportistu treniņos.

 

Dienvidkarolīnas koledžas futbola komandas treniņi:

 

Klemsonas koledžas futbola komandas treniņi:

 

Vestpointas koledžas futbola komandas treniņi:

 

Kalifornijas universitātes futbola komandas treniņi:

 

Luivilas koledžas futbola komandas treniņi:

 

Teksasas koledžas futbola komandas treniņi:

 

Oregonas koledžas futbola komandas treniņi:

 

Masačusetas universitātes hokeja komandas treniņi:

 

Hārvardas universitātes hokeja komandas treniņi:

 

Marketas koledžas basketbola komandas treniņi:

 

Šajā ierakstā es ieliku tikai daļu no paša svaigākā materiāla, taču youtube.com var atrast kaudzēm ar video, kur redzami Ziemeļamerikas studentu sporta (NĒ, TIE NAV PROFESIONĀĻI) komandu treniņi.

Man jau liekas, ka šie video vienlaicīgi ir arī atbilde uz to kāpēc VIŅI var, bet MĒS – nevaram.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *