Jemeļjaņenko vēlas cīņu ar Verdumu

Viens no visu laiku izcilākajiem jaukto cīņas mākslu sportistiem, Krieviju pārstāvošais Fjodors Jemeļjaņenko vienā no savām jaunākajām intervijām atzina, ka pašlaik veic pārrunas ar UFC un vēlas cīnīties pret turnīra labāko smagsvaru Fabricio Verdumu.

Fjodors Jemeļjaņenko, pēc vairāku gadu klusēšanas, šogad paziņoja, ka vēlas atgriezties profesionālajā sportā, kas, protams, bija milzīga sensācija, jo šāda mēroga atlētu savās rindās vēlētos redzēt jebkura no vadošajām cīņu organizētājām. To saprot arī pats Fjodors un viņa komanda, tāpēc pagaidām viņi vēl iepauzē un gaida izdevīgāko piedāvājumu.

 

Kā vieni no galvenajiem pretendentiem uz Jemeļjaņenko nolīgšanu, protams, ir minami UFC, kuru prezidents Dana Vaits gan iepriekš izteicās, ka, lai arī “Pēdējais Imperators” ir interesants cīkstonis, vēl nav zināms kādā sportiskajā formā viņš pašlaik atrodas. Pats Fjodors atzina, ka sarunas pašlaik tiešām notiek un kā viens no galvenajiem noteikumiem, lai sportists parakstītu līgumu, ir garantēta pirmā cīņa pret Fabricio Verdumu.

 

Verdums ir interesants pretinieks divu iemeslu dēļ. Pirmkārt, viņš ir pašreizējais UFC čempions smagajā svarā un, otrkārt, tieši viņš bija tas, kurš savulaik pielika punktu Jemeļjaņenko nezaudēto cīņu sērijai.

 

“Es vēlos cīnīties pret pasaulē labākajiem, piemēram, Verdumu,” sacīja Fjodors, uzstājoties jaunatnes forumā, “tas būs kā ļoti labs atskaites punkts manām spējām. Tūlīt pēc šī foruma es došos mājās, kur sākšu strādāt pie sportiskās formas atgūšanas.”

 

Jāpiebilst, ka savā karjerā Fjodors Jemeļjaņenko ir bijis vairākkārtējs Krievijas, Eiropas un Pasaules čempions cīņas sambo, Krievijas čempionāta medaļnieks džudo, bet MMA ringos izcīnījis 34 uzvaras un piedzīvojis 4 zaudējumus. Viņš ir pārstāvējis tādas organizācijas kā PRIDE, Strikeforce, M-1 Global un citās, taču nekad nav cīnījies UFC organizētos turnīros. Savulaik UFC vadītājs ļoti vēlējās viņu redzēt savā pakļautībā un izteicās, ka Jemeļjaņenko nolīgšana ir kļuvusi par viņa apsēstību un viņš Fjodoru grib redzēt UFC daudz vairāk nekā to vēlas paši fani.

 

Fjodors Jemeļjaņenko, karjeras spilgtākie brīži

 

Izmantotie resursi:

mmanews.com

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *