Duinovs – Pasaules vicečempions džudo!

Latvijas jaunie sportisti turpina ar labām sekmēm pārstāvēt mūsu valsti dažādu sporta veidu sava vecuma turnīros, tā šodien pie sudraba Pasaules čempionātā džudo cīņā kadetiem tika Ņikita Duinovs.

 

Ņikita Duinovs Pasaules čempionātā džudo kadetu vecuma grupā, kurš notiek Bosnijas un Hercogovinas pilsētā Sarajevā, startēja svara kategorijā līdz 73 kilogramiem. Kopumā šajās sacensībās piedalījās 40 sportisti un pirmā cīņa mūsējam džudistam bija paredzēta pret pretinieku no Grieķijas.

 

Grieķis Nikolaoss Teodoropuloss tika pieveikts bez lielām piepūlēm, kas nozīmē, ka nākošais pretinieks būs alžīrietis Adberahmans Laouars. Arī pret viņu Ņikita parādīja labu sniegumu un pat neskatoties uz pirksta savainojumu izcīnīja uzvaru.

Tālākās cīņas gan bija saspringtas, jo japānis Kamui Vatanabe un bosnietis Filips Stojaks cīņas iesāka veiksmīgāk, taču Duinovs prata sagaidīt savu īsto brīdi un izcīnīt uzvaras, kas viņam nodrošināja pirmo vietu grupā un cīņu ar Rumānijas sportistu Rasvanu Kiolanu par iespēju cīkstēties finālā. Arī šajā cīņā mūsu sportists uzvarēja, taču finālam spēku vairs nepietika un, ja turnīrs tika sākts ar uzvaru pār grieķi, tad finālā tieši grieķis Ņikitu arī pieveica. Tas bija Vasili Balanpalašvili.

 

Līdz ar šo cīņu, mūsu sportisti dalību PČ ir noslēguši. Jau ziņojām, ka otrs mūsu valsts pārstāvis, Artjoms Galaktionovs, piedzīvoja zaudējumu jau pirmajā cīņā un tālāk netika.

 

Foto: judo.org.lv

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *