Makmilans uzvar “Golden State PRO”

ASV atlēts Sedriks Makmilans uzvarēja kārtējā Starptautiskās bodibildinga federācijas (IFBB) profesionālās līgas turnīrā, kurš šoreiz norisinājās Sakramento pilsētā. Tādējādi viņš kļuva par 20. atklātās svara kategorijas atlētu, kurš kvalificējies “Mr.Olympia” sacensībām.

Tuvojoties sezonas galvenajam notikumam, “Mr.Olympia” turnīram, aizvien svarīgāks kļūst katrs IFBB profesionālās līgas turnīrs, jo uzvara tajā garantē automātisku nokļūšanu uz prestižo sacensību skatuves.

 

To lieliski apzinās arī Sedriks Makmilans, kurš līdz šim vēl bija pretendentu sarakstos, tāpēc viņš izvēlējās piedalīties, teiksim tā, ne tajā spēcīgākajā PRO līgas turnīrā, lai garantētu sev iespēju septembrī doties uz Lasvegasu un cīnīties ar visiem sporta veida vadošajiem atlētiem. Aiz sevis Sedriks atstāja Manuelu Romero un Stefanu Havliku, bet ārpus pirmā piecinieka palika Breds Rov un Eds Ngajens.

Pēc šīs uzvaras Makmilans kļuva par 20. sportistu, kurš ir kvalificējiesm “Mr.Olympia” sacensībām. Iepriekš, “Mr. Olympia” kvalifikācijas sērijā Makmilans ar 11 punktiem ieņēma sesto vietu, t.i., bija pirmais “aiz svītras”.

 

Tāpat šajā nedēļas nogalē norisinājās arī citi IFBB PRO līgas turnīri. Tā Dalasā cīnījās par “Texas State Dallas Pro” balvām. Beigu beigās tās ieguva Horhe Gonzaless, pludmales bodibildinga kategorijā, Lī Bumona bikini kategorijā un Harolds Kellijs ratiņkrēslu bodibildingā.

Savukārt Atlantā norisinājās “USA Coastal PRO” turnīrs, kurā sacensības notika divās pašlaik populārākajās nominācijās – pludmales bodibildingā un bikini. Par uzvarētājiem kļuva Bjanka Berija un Žaks Luiss.

 

Izmantotie resursi:

http://www.ifbbpro.com/

http://musculardevelopment.com/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *