ASV valdība iesūdz tiesā Jack3d ražotājus

ASV Tieslietu departaments ir iesūdzējis tiesā USPlabs LCC kompāniju, jo viņi, pēc pieprasītāja teiktā, ir maldinājuši patērētājus, apgalvojot, ka viņu ražotajos produktos ir no augu ekstraktiem iegūta speciālā formula, lai gan patiesībā viņi ir izmantojuši kādu Ķīnā ražotu sintētisku vielu.

Divi “vainīgie” produkti ir trenažieru zāļu apmeklētāju vidū ārkārtīgi populārais enerģijas dzēriens “Jack3d” un mazāk zināmais “Oxyelite PRO Advanced formula”

.Original-Jack3d-Vs.-Micro-and-Advanced

Original-Jack3d-vs-Jack3d-Advanced

Jāpiebilst, ka pašlaik apsūdzības ir izvirzītas sešiem USPlabs un S.K.Laboratories (uzņēmums, kas faktiski nodarbojās ar šo produktu ražošanu) darbiniekiem, no kuriem četri jau ir arestēti.

 

Interesanti, ka USPlabs vadība lieliski zināja, ka viņu produktos ir vielas, kas bojā aknas un 2013. gadā bija zināmi gadījumi, kad cilvēkiem bija nepieciešama pat aknu transplantācija, taču uzņēmuma vadība nedarīja neko, lai apturētu tirdzniecību. Precīzāk, viņi uzraugošajām instancēm paziņoja, ka tirdzniecību pārtrauc, bet paši maksimāli ātros tempos mēģināja tikt vaļā no jau saražotās preces, pārdodot to mazumtirgotājiem.

 

Laika posmā no 2008. līdz 2013. gadam kopā Jack3d un Oxyelite Pro tika pārdoti par kopējo summu aptuveni 400 miljoni ASV dolāru.

 

Jāpiebilst, ka vēl pavisam nesen Jack3d oriģinālajā variantā zaudēja savu aktualitāti, jo Pasaules antidopinga organizācija (WADA) aizliegto vielu sarakstā bija iekļāvusi DMAA, kas ir sintētiskais stimulants.

Tāpēc USPlabs klajā laida jau uzlaboto versiju – Jack3d Advanced, bet pēc tam arī piedāvāja vēl vienu variāciju par tēmu, Jack3d Micro.

 

Jāpiebilst, ka visi lielākie ASV uztura bagātinātāju tigotāji, piemēram, GNC vai Vitamin Shoppe ir paziņojuši, ka pie viņiem nevar iegādāties bīstamos produktus un, ja kāds no pārdevējiem to mēģinās darīt, tūdaļ tiks atlaists no darba.

 

!!!Latvijas Internet veikalos, kur tirgos sporta uztura bagātinātājus šie produkti ir pieejami!!! 

 

Izmantotie resursi:

http://www.doyoueven.com/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *