Koha, Plēsnieks un Volkovs cīnīsies Teksasā

Rītdien ASV, Teksasas štata Hjūstonas pilsētā tiks dots starts 84. pasaules čempionātam svarcelšanā, kurā plāno piedalīties arī vairāki Latvijas sportisti.

Dienu pēc Latvijas valsts svētkiem, 19. novembrī, ASV pilsētā Hjūstonā tiks dots starts kārtējam pasaules čempionātam svarcelšanā un šajā turnīrā piedalīsies arī vairāki Latvijas atlēti.

 

Dāmu konkurencē startēs 17 gadus vecā Rebeka Koha, kura cīnīsies svara kategorijā līdz 53 kilogramiem. Šajā kategorijā ir 45 dalībnieces, taču Rebekas pieteiktie 197 kg ir 13. labākais rezultāts.

1990. gadā dzimušais Vitālijs Volkovs savu vārējumu mēģinās pierādīt svara kategorijā līdz 85 kg. Tiesa, ar pieteiktajiem 320 kg viņš noteikti neietilpst galveno favorītu pulkā.

Visbeidzot mūsu sportistu trijnieku noslēdz, iespējams, lielākā Latvijas svarcelšanas cerība Artūrs Plēsnieks, kurš startē kategorijā līdz 105 kg. Viņš, kopā ar savu treneri Eduardu Andruškeviču, cer divu kustību summā savākt 406 kg un tas ir trešais lielākais pieteiktais svars no visiem kategorijas dalībniekiem.

 

Sieviešu sacensības svara kategorijā līdz 53 kg notiks 21. un 22. novembrī, vīru kategorija līdz 85 kg attiecības skaidros 24. un 25. novembrī, bet nākamās divas dienas, 26. un 27. datumā cīņa notiks arī kategorijā līdz 105 kg.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *