Aicinājums rakstošajiem lielajiem stipriniekiem

Tā nu ir sanācis, ka klusi un nemanāmi, bet jau nākamajā mēnesī apritēs tieši gads kopš Liels un Stiprs ir iegājis Latvijas Interneta vietņu sarakstos. Pa šo laiku lasītāji varēja iepazīties ar dažādu informāciju, kas skar spēka sportu, fizisko kultūru un ar to saistītajiem veselības jautājumiem.

 

Tajā pašā laikā jau sākotnēji šī vietne tika veidota ar domu, ka tajā varētu notikt viedokļu un domu apmaiņa, tāpēc pašlaik, īsi pirms Liels un Stiprs pirmās dzimšanas dienas, lasītājiem tiek piedāvāta jauna iespēja, proti, jūsu raksts var nonākt Liels un Stiprs lapā!

 

Īsumā – domāju, ka daudziem, kuri sporto vai vienkārši ir fiziski aktīvi, rodas kaut kādas domas, viedokļi, attieksmes par to vai citu jautājumu. Nereti šiem cilvēkiem arī gribas ar savām pārdomām padalīties plašākā mērogā, taču, iespējams, nav kur, jo sociālajos tīklos šādi teksti daudziem liekas apgrūtinoši vai neatbilstoši, bet speciālo resursu, kas veltīti šim, fiziskās kultūras, jautājumam Latvijā tikpat kā nav.

 

Tieši tāpēc Liels un Stiprs piedāvā iespēju – ja vēlaties rakstīt par spēka sportu, fizkultūru, uzturu vai jebkādu citu tēmu, kas jums ir tuva un kurā jūs jūtaties spēcīgs, droši to dariet un sūtiet savu veikumu uz redakcija@lielsunstiprs.com vai uz mūsu Facebook.com lapu (tāpat var rakstīt, ja ir radušies kādi jautājumi). Šis aicinājums skar arī dažādu pasākumu organizatorus, kuri vēlas, lai par viņu paveikto uzzina plašāka auditorija.

 

Šis piedāvājums neattiecas TIKAI uz rakstīšanu, jo arī jebkurš cits informācijas nodošanas veids tiek atbalstīts. Veidojat treniņu pamācību video? Lūdzu! Filmējat motivācijas klipiņus, arī labi!

 

Iedvesmai var izlasīt jau pirmo iesūtīto rakstu: Sevis izaicināšana ārpus prāta robežām

 

Veidosim lielsunstiprs.com vēl lielāku un stiprāku!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *