Latvijas komanda cīnīsies ar pasaules varenajiem WRPF Pasaules čempionātā

Jau rīt Maskavā tiks dots starts vienam no gaidītākajiem un lielākajiem spēka trīscīņas turnīriem 2015. gada sezonā – WRPF pasaules čempionātam, kurā piedalīsies arī diezgan liela Latvijas sportistu komanda.

WPRF ir samērā jauna federācija, kuru, kopā ar saviem domubiedriem ir izveidojis nu jau pasaules rekordists stieņa spiešanā guļus Kirils Saričevs. Atšifrējas federācijas abreviatūra kā Pasaules bezekipējuma spēka trīscīņas federācija, kas arī parāda tās galveno uzdevumu, proti, bezekipējuma pauerliftinga attīstīšanu.

 

Saričevs jau pagājušajā gadā sarīkoja sacensības, kurās piedalījās liela daļa no Pasaules vadošajiem atlētiem, taču, pārsvarā no tuvajām valstīm. Šogad dalībnieku sastāvs ir krietni paplašinājies un uz Maskavu solīja atbraukt arī Eriks Spoto. Tieši Spoto bija tas, kura rekordu pirms neilga laika pats Kirils laboja.

 

Latvijas spēka atlēti, protams, nevarēja palaist garām izdevību un diezgan lielā kompānijā arī ir pieteikušies startiem. Kopumā dalībnieku sarakstos ir 10 mūsu valsts atlēti. Viņu vidū būs arī divi atlēti, kuri piedalīsies PRO divīzijas, jeb pašu nopietnāko, labāko un konkurētspējīgāko atlētu, sacensības. Tie ir Andrejs Mūrnieks un Pēteris Isajevs, kuri rādīs savu varējumu stieņa spiešanā guļus.

Pārējie mūsu sportisti piedalīsies amatieru sacensībās.

 

Jāpiebilst, ka šis turnīrs sola savākt patiešām iespaidīgu dalībnieku skaitu un bez Spoto Maskavā startēs arī Andrejs Malaničevs, Eriks Lilerbridžs, Lazlo Mezarošs, Aleksejs Serebrjakovs, Aleksandrs Kļuševs, kā arī daudzi citi (galīgais dalībnieku sastāvs vēl nav oficiāli apstiprināts un publicēts).

 

Sacensības, kā jau minēts, norisināsies Maskavā, no 3. līdz 5. decembrim.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *