Zāģeris skarbos apstākļos ierindojas 5. vietā

Latvijas spēcīgākais vīrs Dainis Zāģeris šodien Norvēģijā sāka savu 2016. gada sezonu un, sacenšoties ļoti skarbos laikapstākļos, ierindojās piektajā vietā.

Pirmais 2016. gada sezonas Spēkavīru Čempionu līgas posms norisinājās Norvēģijā, kur sportisti cīnījās par spēcīgākā vikinga godu. Beigu beigās par tādu kļuva ne gluži īsts vikings, bet gan kanādietis Žans Fransuā Karons, kurš acīmredzot bija gana pielāgojies gan aukstumam, gan sniegam.

 

Aiz viņa palika slovēns Matjažs Belšaks, bet trijnieku noslēdz Polijas atlēts Kšištofs Radzikovskis.

 

Latvijas spēcīgākais atlēts un viens no visa Spēkavīru Čempionu līgas seriāla vadošajiem atlētiem pirmajā posmā palika piektajā vietā.

 

Interesanti, ka norvēģi bija parūpējušies ne tikai par papildus titula piešķiršanu labākajiem atlētiem, bet arī par interesantiem konkursiem, piemēram, zobenu turēšanu uz taisnām rokām, un vikingu laivas vilkšanu.

 

Jāpiebilst, ka 2016. gada Čempionu līga norisināsies 16 posmos, kuros piedalīsies vismaz 12 atlēti, sportisti varēs kopumā nopelnīt ap 350 tūkstošiem ASV dolāru (katra posma balvu fonds svārstās no 15 līdz 20 tūkstošiem). Tāpat, protams, sportisti cīnīsies par uzvaru kopvērtējumā.

 

Pagājušajā sezonā Dainis Zāģeris kopvērtējumā ieņēma otro vietu, piekāpjoties vien Kšištovam Radzikovskim.

 

Foto: facebook.com/Strongman

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *