IFBB PRO līgas ievadā Makmilans uzvar “Levrone Classic”

Vakar tika dots starts Starptautiskās bodibildinga federācijas profesionāļu turnīra jeb IFBB PRO līgas sezonai pašā prestižākajā vīru bodibildinga kategorijā jeb OPEN kategorijā.

Lai arī patiesībā IFBB PRO līgas turnīri sākās jau kādu laiku iepriekš, tikai vakar skatuves kāpa šī sporta veida “smagā artilērija”, jeb atklātās kategorijas vīri. Tāpat arī jāpiebilst, ka pēdējos gados sezona sākās ar “Arnold’s Classic” turnīru, taču šogad cita bodibildera, Kevina Levrona, vārdā nosauktās sacensības tika ieliktas mazliet ātrāk. Turklāt, pretēji daudzu gaidītajam, šīs sacensības norisinājās nevis kādā ASV pilsētā, bet gan Polijas pilsētā Gdaņskā.

 

Kopumā šajā kategorijā sacensībās piedalījās 12 sportisti, taču par uzvarētāju kļuva Sedriks Makmilans, kurš uzreiz arī kvalificējās gada otrajā pusē notiekošajām “Mr. Olympia” sacensībām. Aiz Makmilana palika iepriekšējās sezonas izskaņas pārsteigums no Austrālijas Džošs Lenartovičs (uzvarēja divos pēdējos sezonas posmos) un ASV bodibildinga veterāns Brenčs Vorens.

 

Tā kā sacensību norises vieta bija diezgan tuva gan Baltijas, gan Krievijas un Baltkrievijas sportistiem, tad daži no viņiem nepalaida garām iespēju parādīt sevi. Tiesa, tikai baltkrievs Aleksejs Šabuņa var sevi uzslavēt un būt gandarīts par iegūto vietu, jo spēcīgajā konkurencē viņš ierindojās 5. vietā. Krievs Aleksejs Fatejevs palika 10. vietā, polis Mareks Olejņičeks bija 11., bet lietuvietis Daiņus Barzinskas – 12., t.i., sportisti ieņēma trīs pēdējās vietas.

 

Jāpiebilst, ka sacensībās piedalījās tādi spēcīgi un pieredzējuši atlēti kā Tonijs Frīmens, Džonijs Džeksons un Ronijs Rokels.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *