Austrālijā brīnumi nenotiek – uzvar Grīns, Pauliņjo un Grišina

Pēc divu nedēļu pārtraukuma, kas bija starp diviem Arnolda Švarcenegera vārdā nosauktajiem turnīriem, IFBB PRO līga šajā nedēļas nogalē bija piestājusi Austrālijā, lai noskaidrotu labākos atlētus starp “Arnold’s Classic Australia” dalībniekiem.

 

Diemžēl vai par laimi, bet bodibildings ir sporta veids, kur vietas brīnumiem nav pārāk daudz un šoreiz tas tieši tā arī notika, jo par uzvarētājiem kļuva tie paši atlēti, kas uzvaras laurus plūca Kolumbusā.

 

Tā savu uzvaras gājienu turpināja Kajs Grīns, kurš pēc izgāšanās 2015. gada “Mr.Olympia” (sportists tika diskvalificēts vēl pirms sacensībām) pavasara sezonā rāda lielisku formu un apsteidz visus savus konkurentus.

Runājot par konkurentiem, šoreiz tie bija tie paši, tiesa, mazākā kompānijā, taču otrajā vietā tāpat palika Sedriks Makmilans, kuram, starp citu, pēc paša Arnolda Švarcenegera domām, bija jādod uzvara Kolumbusas turnīrā.

 

Tiesa, te gan jāpiebilst, ka Makmilans 2016. gada sezonu ir sācis ļoti labi, jo pēc uzvaras “Levrone Classic” amerikāņu atlēts ir ieguvis divas otrās vieta, piekāpjoties tikai un vienīgi jau pieminētajam Grīnam.

 

Pievēršoties citām nominācijām, kuras Austrālijā bija atvēlētas tikai un vienīgi dāmām, jāatzīmē dominikānietes Indias Pauliņjo uzvara Bikini nominācijā. Tādējādi viņa ir kļuvusi par pirmo sportisti pasaulē, kurai viena kalendārā gada laikā ir izdevies uzvarētŠvarcenegera turnīros gan Kolumbusā, gan Melburnā.

 

Fitnesa kategorijā nepārspēta palika uz šo brīdi neapšaubāmi labākā fitnesiste Oksana Grišina, bet Figūras nominācijā pie uzvaras tika Latorja Vatsa.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *