Isajevs paceļ 290 kg, Mūrnieks – 280 kg

Šodien Maskavā norslēdzās Pasaules bezekipējuma spēka trīscīņas federācijas (WRPF) pasaules čempionāts PRO divīzijā, kurā piedalījās arī divi Latvijas sportisti – Andrejs Mūrnieks un Pēteris Isajevs. Andrejs spēja pacelt 280 kg smagu svaru stieni, bet Pēteris – 290 kg.

Šajā nedēļas nogalē WRPF rīkoja savu pasaules čempionātu, kas notika SN Pro izstādes ietvaros. Pats čempionāts sākās jau nedēļas vidū, kad savus startus aizvadīja amatieri, bet nedēļas izskaņā vārds tika dots profesionāļiem. Vakardien tika aizvadītas trīscīņas sacensības, bet šodien notika sacensības atsevišķās kustībās, proti, spiešanā guļus un vilkmē.

Spiešanā guļus piedalījās arī divi Latvijas atlēti – Pēteris Isajevs un Andrejs Mūrnieks. Jāsaka, ka mūsu sportistiem gāja dažādi. Andrejs, lai arī pacēla 280 kg, spēja realizēt vien vienu no pieciem piegājieniem. Pārējos piedzīvojot neveiksmes. Sevišķi neveiksmīgs bija ceturtais piegājiens, kam bija jākļūst arī par pēdējo, taču sacensību organizatori, precīzāk, asistenti nepareizi uzstādīja spiešanas sola ierobežojumus un tādējādi sabojāja mūsu sportista piegājienu. Mūrniekam gan deva vēl vienu iespēju celt, taču tas jau bija lieki, jo sportists bija noskaņojies uz darbu četros piegājienos un spēki bija zuduši.

Savukārt Pēteris Isajevs realizēja trīs piegājienus no četriem, diezgan pārliecinoši tiekot līdz 290 kg, taču jau 292.5 kg liels svars izrādījās par lielu šajās sacensībās. Ar šo rezultātu Latvijas sportists ierindojās otrajā vietā. Atgādināsim, ka Isajevs ir pirmais un vienīgais Latvijas sportists, kurš bez ekipējuma ir izspiedis 300 kg.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *