Sentluisā uzvar Fortino un Adamsa

Iepriekšējā nedēļas nogalē IFBB PRO līgā tika aizvadīts kārtējais turnīrs, “St. Louis PRO”, kur dāmas sacentās Figure un Physique kategorijās.

Kopumā uz Sentluisas posmu bija ieradušās 37 dalībnieces, taču to sadalījums pa kategorijām gan nebija vienmērīgs, jo Figure kategorijā startēja 25 dāmas, bet “Womens Physique” – 12 sportistes.

Figūras sacensībās par uzvarētāju kļuva Vendija Fortino, aiz sevis atstājot Nadiju Vjatu, bet trijnieku noslēdza meksikāniete Sandra Gražalesa. Ceturto vietu ieņēma Marija Garsija no Spānijas, bet aiz viņas sekoja Endžija Lemaja un Krista Dana.

Savukārt daudz muskuļotākajā “Womens Physique” par uzvarētāju kļuva Kandrea Džuda Adamsa, kura bija labāka par Bruku Žanu Vokeri un spānieti Žoannu Romano.

IFBB PRO līgas sezona turpināsies šīs nedēļas nogalē, kad norisināsies trīs sacensības. Brazīlijā tiks aizvadīts kārtējais “Arnold’s Classic” posms, Šarlotē – “Charlotte PRO”, bet Soltleiksitijā – “Salt City Showdown” sacensības.