Sanpaulu uzvar Osladils un Vatsa

Šajā nedēļas nogalē Brazīlijas pilsētā Sanpaulu notiek “Arnold’s Classic” franšīzes kārtējais sporta festivāls, kura bodibildinga profesionālās līgas sacensībās pie uzvarām tika Lukašs Osladils un Latorja Vatsa.

Brazīlijas IFBB PRO līgas turnīrā sacensības notika divās kategorijās – vīru bodibildingā, kā arī sieviešu figūras kategorijā.

Vīru bodibildinga sacensībās kopumā startēja astoņi sportisti un, lai arī šoreiz iztika bez pavisam skaļiem uzvārdiem un pirmā lieluma zvaigznēm, kopumā konkurence bija ļoti interesanta, jo uz Sanpaulu bija atbraucis gan Džonijs Džeksons, gan Huans Morels, gan Lukašs Osladils, gan vēl daudzi citi IFBB PRO līgā atpazīstami sportisti.

Par visiem labāks šoreiz izrādījās čehs Lukašs Osladils, bet aiz viņa ierindojās Huans Morels un Maikls Lokets no ASV.

Jāpiebilst, ka šī bija Osladila otrā uzvara IFBB PRO līgā, taču iepriekš viņš regulāri ieņēma vietas pirmajā sešiniekā, mazāk populārajos PRO līgas posmos.

Dāmu sacensībās gan bija vairāk dalībnieču – 12, taču šeit gan savu favorītes statusu apliecināja vairākkārtējā “Olympia Weekend” figūras kategorijas sacensību uzvarētāja Latorja Vatsa. Otrā palika Sidneja Gilone, kas 2016. gada Olimpijā bija trešā, bet trijnieku noslēdza mājniece Mišela de Silva Pinto.

Foto:

http://www.musculardevelopment.com/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *