Čehijas bodibilderi “ārdās” PRO līgā

Iepriekšējās nedēļas nogale bija ļoti bagāta ar bodibildinga sacensībām, jo šoreiz notika trīs IFBB PRO līgas starti. Par “Arnold’s Classic” mēs jau ziņojām, tāpēc pievērsīsimies pārējām sacensībām.

“Charlotte Europa PRO” turnīrā sacensības notika vīru bodibildingā līdz 212 mārciņām, kā arī “Men’s Physique” un “Womens Physique”.

Vieglajā bodibildinga kategorijā par uzvarētāju kļuva Milans Sadeks no Čehijas un tā šai valstij bija otrā uzvara IFBB PRO līgas sacensībās vienā nedēļas nogalē, jo Brazīlijā notiekošajā Arnolda Švarcenegera turnīrā par uzvarētāju, kā ziņojām, kļuva Lukašs Osladils.

Tāpat, gan Sanpaulu, gan Šarlotē čehi ieņēma vēl divas piektās vietas, t.i., visi Čehijas bodibilderi iekļuva TOP6, kas, lai arī šādos ne pārāk nozīmīgos turnīros nav nekas ārkārtējs, taču pārāk bieži vienas Eiropas valsts atlētiem tas, startējot Atlantijas okeāna otrā pusē, neizdodas.

Par uzvarētāju “Men’s Physique” sacensībās kļuva Raimonts Edvardss, bet dāmu kategorijā uzvarētāja bija Šeronika Hentone.

Savukārt “Salt City Showdown PRO” sacentās pludmales bodibildinga un bikini fitnesa atlēti. Vīri kategorijā par uzvarētāju kļuva Džozefs Lī, bet dāmām cīņa par uzvaru bija daudz sīvāka, jo divām sportistēm, Narminai Asriai un Keisijai Semselai, bija vienāds punktu skaits. Galīgo vietu sadalījumu tāpēc noteica pēc papildus kritērijiem un šajā gadījumā pirmā vieta pienācās Asriai.

Interesanti, ka arī kungu sacensībās divi sportistu pāri bija ieguvuši vienādu punktu skaitu, kas īstenībā IFBB PRO sacensībās nav tik ierasta situācija.

IFBB PRO līgas sacensību sezona turpināsies sākot ar 5. maiju, kad vienlaicīgi notiks četras sacensības, tostarp “Arnold’s Classic” Dienvidāfrikas Republikā, kā arī Pitsburgas PRO turnīrs, kas ir uzskatāmi par diezgan prestižām sacensībām sezonas kalendārā.

Foto: http://www.musculardevelopment.com/

Milana Sadeka uzstāšanās

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *