Profesionālā bodibildinga sezona noslēdzas ar Makmilna uzvaru

ASV bodibilderis Sedriks Makmilans ar uzvaru noslēdza kā savu, tā arī visu IFBB PRO līgas sacensību sezonu, triumfējot Sanmarīno PRO turnīrā.

Pēdējāsi IFBB PRO šīssezonas turnīrs tika ieplānots aizvadītajā nedēļas nogalē un tas notika Sanmarīno. Nevarētu teikt, ka uz Sanmarīno bija devušies visi labākie atlēti, taču daudzi no tiem, kas cīnās par augstām vietām arī pašās prestižākajās sacensībās bija gan, tāpēc par “sētas mačiem” šo PRO līgas posmu noteikti nevar dēvēt.

Tā vīru bodibildingā par uzvarētāju kļuva Sedriks Makmilans, kurš aiz sevis atstāja irāni Hadi Hopanu, savu tautieti Brendonu Kariju, kā arī vācieti Timu Badesheimu un AAE pārstāvi Esu Obiadu.

Classic Physique sacensībās gan nebija daudz dalībnieku, taču piecu sportistu konkurencē labākais izrādījās amerikānis Stens De Longo. Savukārt Men’s Phisique sacensībās labākais bija Bilijrouzs Fīmajs.

Dāmu sacensībās par uzvarētājām kļuva – figūras kategorijā Itāliju pārstāvošā Zulema Durana, bet bikini kategorijā korejiete Kima Hejuna.

 

Foto: musculardevelopment.com

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *